Jak zamówić kuriera?

Zaloguj się by mieć dostęp do swoich usług

Konto, które po podpisaniu umowy zakładamy dla Ciebie pozwala na korzystanie z usług wg zasad nakreślonych w umowie. Dzięki temu masz możliwość wysyłania więcej, szybciej  i taniej. Dlatego opcje nadawania przesyłek są widoczne dopiero po zalogowaniu się do naszego systemu.

Wypełnij krótki formularz dostępny na naszej stronie

Wprowadź wymagane dane, dzięki którym będziemy mogli dostarczyć paczkę pod właściwy adres. Jeżeli regularnie wysyłasz paczki o podobnych gabarytach, zarejestruj się w Strefie Klienta i skorzystaj z możliwości stworzenia spersonalizowanych szablonów wysyłkowych. Cały czas kontrolujesz cenę zamówienia, która zmienia się w zależności od wybranego rodzaju usługi.

Zapłać za usługę

Zapewniamy bardzo elastyczne warunki rozliczenia – abonament lub płatność pod koniec miesiąca.

Ustal godzinę przyjazdu kuriera i wydrukuj list przewozowy

W formularzu podaj godzinę, o której nasz kurier ma zjawić się po odbiór przesyłki. Po zakończeniu procesu zamawiania na ekranie Twojego komputera pojawi się wygenerowany dokument, który należy wydrukować w dwóch egzemplarzach.

 

Zapakuj przesyłkę i poczekaj na odbiór przez kuriera

Zadbaj o bezpieczną podróż swojej przesyłki i zapakuj ją zgodnie z naszymi zaleceniami. Następnie poczekaj na przyjazd kuriera, który zjawi się po odbiór paczki o ustalonej godzinie.

2019 SLS. Wszelkie prawa zastrzeżone