O nas

Smart Logistics Service to platforma wysyłkowa skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw branży e-commerce, firm świadczących usługi za pośrednictwem internetu oraz podmiotów poszukujących rzetelnych, bezpiecznych oraz atrakcyjnych cenowo usług kurierskich.


Jesteśmy operatorem przesyłkowym

Operatorem, który doskonale wie, czego oczekuje współczesny przedsiębiorca i jego klient. Dzięki Smart Logistics Service Twój biznes stanie bardziej efektywny i konkurencyjny na rynku.

 

Prosty interfejs

Prosty i intuicyjny interface serwisu, jasny oraz przejrzysty formularz rejestracji przesyłki  pozwolą Ci oszczędzić masę czasu i energii, które będziesz mógł spożytkować w najlepszy dla siebie sposób.  

 

Dogodne warunki

Wiele analiz oraz badań konsumenckich wskazuje, że cena przesyłki za towar i warunki dostawy mogą wpływać na decyzję zakupową klienta. Co więcej, im wyższa opłata za usługę wysyłkową oraz mniej dogodne warunki doręczenia, tym większa szansa, że klient zrezygnuje z Twojej oferty. Nie pozwól, aby potencjalny nabywca uciekł do konkurencji.

 

Otwarci na współpracę

W SLS oferujemy wiele możliwości oraz płaszczyzn współpracy: dla przedsiębiorców zainteresowanych dłuższą współpracą przygotowaliśmy specjalne Program Partnerski, w ramach którego premiujemy rekomendacje naszych usług.

 

Obecna forma serwisu SLS to dopiero początek. W niedalekiej przyszłości planujemy rozwinąć platformę Smart Logistics Service o dodatkowe funkcjonalności, o których z pewnością jeszcze usłyszycie.  

  • Zostań naszym Super Partnerem

    i użyj mocy usług premium.

2019 SLS. Wszelkie prawa zastrzeżone